Kramfors.se - Barn & utbildning / Kulturskola / Personal
   
 
 
 



Personal


Administration

Sune Johansson

Sune Johansson, sune.johansson@kramfors.se
Chef för Kulturskolan och Kulturchef.

Jack Gustavsson
Vaktmästare

Teater
Sandra Glenge, sandra.glenge@kramfors.se (Barnledig VT-14)

Sång
Charlotte Brorsson, charlotte.brorsson@kramfors.se
Klas Norberg, klas.norberg@kramfors.se
Åsa Jönsson

Dans
Christina Kronlid, christina.kronlid@kramfors.se
Jenny Lundmark (Barnledig VT-13)


Stråk
Cecilia Parkman, cecilia.parkman@kramfors.se
Eva  Britt Nyberg Johansson, evabritt.nyberg@kramfors.se
Nina Nilsson, nina.nilsson@kramfors.se
Hanna Mellberg, hanna.mellberg@kramfors.se


Piano/Keyboard
Siv Lindström, siv.lindstrom@kramfors.se
Eva Öman, eva.oman@kramfors.se
Annika Stockberg, annika.stockberg@kramfors.se

Gitarr/Elbas/Trummor
Johan Lindström, johan.lindstrom@kramfors.se
Daniel Jonsson, daniel.jonsson@kramfors.se
Johan Nilsson, johan.nilsson@kramfors.se
Christian Sundeqvist

Träblås
Hans Garneij, hans.garneij@kramfors.se
Erika Karolin, erika.karolin@kramfors.se
Katarina H. Törnqvist, katarina.hedstrom.tornqvist@kramfors.se



Sidansvarig: Hans Garneij

Uppdaterat 2014-03-14

<- Till föregående sida

Sök bland sidor på webbplatsen

Kvalitetsfrågor
Blanketter
Klagomål och synpunkter