• |
  • Lättläst
  • | Anpassa

Text

Personal

Chef för Kulturskolan
Sune Johansson, sune.johansson@kramfors.se

Assistent
Hans Garneij, hans.garneij@kramfors.se

Vaktmästare
Jack Gustavsson

Teater
Carsten Brosjö, carsten.brosjo@kramfors.se

Solosång
Klas Norberg, klas.norberg@kramfors.se
Åsa Jönsson, asa.jonsson@kramfors.se

Dans
Christina Maydotter, christina.maydotter@kramfors.se
Jenny Lundmark, jenny.lundmark@kramfors.se

Fiol och cello
Eva  Britt Nyberg Johansson, evabritt.nyberg@kramfors.se
Nina Nilsson, nina.nilsson@kramfors.se

Piano och keyboard
Emelie Hedström Lindström, emelie.hedstromlindstrom@kramfors.se, föräldraledig hösteterminen 2016
Beatrice Eriksson, beatrice.eriksson@kramfors.se
Eva Öman, eva.oman@kramfors.se
Annika Stockberg, annika.stockberg@kramfors.se

Gitarr, elbas och trummor
Johan Lindström, johan.lindstrom@kramfors.se
Daniel Jonsson, daniel.jonsson@kramfors.se 
Johan Nilsson, johan.nilsson@kramfors.se
Christian Sundeqvist, christian.sundeqvist@kramfors.se

Tvärflöjt, klarinett och saxofon
Hans Garneij, hans.garneij@kramfors.se
Erika Karolin, erika.karolin@kramfors.se
Katarina H. Törnqvist, katarina.hedstrom.tornqvist@kramfors.se

Klasslärare
Cecilia Parkman, cecilia.parkman@kramfors.se
Jessica Strindlund, jessica.strindlund@kramfors.se
Anna Fahlén Hansson, anna.fahlen.hansson@kramfors.se

Uppdaterad: 2017-05-09 Sidansvarig: Hans Garneij

Kontakt

Kulturskolan, rektor
Tel: 0612-804 25

Kulturskolan, expedition
Tel: 0612-804 26

Besöksadress
Ringvägen 15

Postadress
872 22 Kramfors

kulturskolan@kramfors.se

kramfors.se/kulturskola

facebook.com/kramforskulturskolalänk till annan webbplats

Cookies

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse på hemsidan. Genom att fortsätta godkänner du vår
användning av cookies.